Ndërlidhjet

ZAGREB


Presdienti i Shqipërisë, Alfred Moisiu arriti në Zagreb ku do të takohet me presidentin e Kroacisë, Stipe Mesiq. Pritet se pos tjerash do të bisedohet për situatën në Ballkan dhe për ambicjet e të dy vendeve për integrimet evro-atlantike.
XS
SM
MD
LG