Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e Maqedonisë tha se dy oficerë të saj janë plaçkitur nga një grup shqiptarë të armatosur në Kumanovë.
Policia tha se oficerët ishin ndaluar në qendër të qytetit, dhe ua kishin marrë makinën.
Automjeti më pas ishte gjetur në afërsi, ndërsa brenda ishte vënë një qese me eksploziv.
XS
SM
MD
LG