Ndërlidhjet

LISBONË


Ndeshja e parë e grupit D të kampionatit evropian në futboll mes Gjermanisë dhe Letonisë përfundoi baras 0:0.
Në këto çaste luajnë Holanda me Çekinë.
XS
SM
MD
LG