Ndërlidhjet

BRUKSEL


Zgjidhja e çështjes së Kosovës nuk mund të shihet si çështje e izoluar", ka deklaruar sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jaap de Hoop Scheffer.
Këto komente kreu i aleancës veriatlantike i bëri pas një takimi të Këshillit të NATO-s me Komitetin Politik dhe të Sigurisë të Bashkimit Evropian.
XS
SM
MD
LG