Ndërlidhjet

LISBONË


Italia, një nga ekipet favorite në EURO 2004, u nokautua nga garat e mëtejme, megjithë fitoren 2:1 kundër Bullgarisë.
Në çerekfinale do të luajnë Danimarka dhe Suedia.
Sot luajnë Çekia-Gjermania dhe Holanda-Letonia.
XS
SM
MD
LG