Ndërlidhjet

PARIS


12 njerëz e kanë humbur jetën dhe 39 janë lënduar në aksidentin e një autobusi afër qytetit francez Poitiers.
Autobusi nga Maroku që bartte shtetas marokenë, u aksidentua si pasojë e stuhisë së fortë që kaploi zonën.
XS
SM
MD
LG