Ndërlidhjet

PEKIN


Gazetat kineze kanë njoftuar se nga një rrufe e fortë kanë vdekur 15 kinezë dhe janë lënduar 15 të tjerë. Rrufeja ka qëlluar në një pemë nën të cilën viktimat po luanin bixhoz.
XS
SM
MD
LG