Ndërlidhjet

BEJRUT


Departamenti amerikan i shtetit njoftoi se ushtari amerikan, me origjinë libaneze, që llogaritej i zhdukur në Irak, është liruar dhe është në Ambasadën amerikane në Bejrut.
XS
SM
MD
LG