Ndërlidhjet

KUMBAKONAM\INDI


Autoritetet indiane thanë se i kanë arrestuar 5 persona në lidhje me zjarrin që shpërtheu në një shkollë, me ç'rast humbën jetën afër 90 fëmijë.
Zyrtarët thonë se drejtori i shkollës, një kuzhinier, dhe tre punëtorë tjerë janë arrestuar për shkak të nglizhencës.
Në këtë qytet sot është ditë zie.
XS
SM
MD
LG