Ndërlidhjet

TIRANË


Qindra shqiptarë morën pjesë në varrimin e bashkëshortes së trashëgimtarit të fronit mbretëror Leka Zogut të parë, Suzanës. Ajo vdiq të shtunën nga kanceri në mushëkri në moshën 63 vjecare.
Presidenti Alfred Mojsiu dhe zyrtarë të tjerë të lartë i kanë shprehur ngushëllime familjes.
XS
SM
MD
LG