Ndërlidhjet

BUKURESHT


Rrufetë që godasin pjesë të ndryshme të Rumanisë gjatë stuhive të verës kanë mbytur 4 persona gjatë kësaj fundjave, ka njoftuar policia.
Ka pësuar një familje treanëtarshe si dhe një bari. Viktimat po qëndronin nën pemë.
XS
SM
MD
LG