Ndërlidhjet

SRINAGAR


Së paku 10 veta kanë vdekur dhe disa të tjerë janë plagosur gjatë luftimeve të fundit rajonin e Kashmirit, në mes të forcave indiane të sigurisë dhe militantëve të dyshuar islamikë. Dhuna në Kashmir është shtuar ditëve të fundit, pas sulmit të kryengritësve në një kamp sigurie të ushtrisë indiane.
XS
SM
MD
LG