Ndërlidhjet

ATHINË


Atletët grekë,Kostas Kenteris dhe Katerina Thanou thanë se tërhiqen nga Lojërat Olimpike. Kenteris dhe Thanou para Komitetit Olimpik sot u paraqitën për të shpjeguar përse javën e kaluar munguan në testin e drogës. Pasi nuk u paraqitën të enjten, Komiteti Olimpik i Greqisë përkohësisht i suspendoi.
XS
SM
MD
LG