Ndërlidhjet

TIRANË


Ish shefja e Zyrës Amerikane në Prishtinë, Mersi Ris, është kandidate e për ambasadore të Shteteve të Bashkuara në Shqipëri.
Propozimi për emrimin e zonjës Ris i është kaluar Senatit amerikane dhe së shpejti pritet miratimi i tij.
XS
SM
MD
LG