Ndërlidhjet

GAZA


Burimet zyrtare izraelite kanë njoftuar se po ulin shkallën e sulmeve në Gaza, të cilat kanë vazhduar intensivisht për 16 ditë dhe kanë shkaktuar vdekjen e mbi 100 palestinezëve.
Gjatë mëngjesit të sotëm nga forcat izraelite janë vrarë dy militantë të grupit Brigadat e martirëve të Al-Aksës.
XS
SM
MD
LG