Ndërlidhjet

MADRID


Autoritetet spanjolle kanë arrestuar 7 persona të dyshuar si anëtarë të një grupi militant që besohet se po organizonin sulme terroriste. 7 të arrestuarit kanë qenë në kontakt me militantë në vende të ndryshme të Evropës, Shtetet e Bashkuara dhe Australi.
XS
SM
MD
LG