Ndërlidhjet

MADRID


Televizioni spanjoll ka shfaqur pamje të shpërthimeve terroriste në Madrid në 11 mars. Video inçizimi është regjistruar nga kamerat e sigurisë, dhe në të shihen dy shpërthime në stacionin Atocha. Nga këto sulme terroriste në Madrid janë vrarë 191 persona.
XS
SM
MD
LG