Ndërlidhjet

TIRANË


Shefi i diplomacisë bullgare Solomon Passy, vendi i të cilit aktualisht kryeson OSBE-në, premtoi se kjo organizatë do të vazhdojë ta ndihmojë Shqipërinë në harmonizimin e ligjeve konform standardeve evropiane.
Në ditën e fundit të turneut ballkanik, Passy në Tiranë u takua me presidentin Alfred Moisiu, kryeministrin Fatos Nano dhe ministrin e Jashtëm Kastriot Islami.
XS
SM
MD
LG