Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Militantët palestinezë kanë hapur sot zjarr kundër një vendbanimi hebraik në Rripin e Gazës, në shenjë hakmarrjeje për vrasjen, e militantit të lartë, Adnan al-Gyl, themelues dhe ndihmësshef i krahut ushtarak të Hamasit.
XS
SM
MD
LG