Ndërlidhjet

TOKIO


Agjencia Metereologjike japoneze ka bërë të ditur se tre tërmete kanë goditur veriperëndimin e vendit.
Deri tani ka informacione vetëm për të plagosur, por jo dhe viktima.
XS
SM
MD
LG