Ndërlidhjet

PARIS


Udhëheqësi palestinez, Jaser Arafat, është shtruar në një spital ushtarak të Francës për trajtimin e sic thotë mjeku i tij, të një crregullimi të gjakut.
Doktorët nuk kanë dhënë detaje lidhur me shëndetin e Arafatit dhe as për kohën se sa do të qëndrojë i shtrirë. Këshilltari kryesor i Arafatit, Nabil Abu Rdeineh ka thënë sot se sëmundja e tij nuk do ta ndryshojë poltikën e Autoritetit Palestinez.
XS
SM
MD
LG