Ndërlidhjet

SOFJE


Doganierët bullgarë kanë kapur 8.5 tonë heroinë në kufirin mes Bullgarisë dhe Turqisë.
Shërbimi Doganor i Buulgarisë ka thënë se heroina është kapur dje në një kamion që udhëtonte nga Sllovenia për në Turqi.
XS
SM
MD
LG