Ndërlidhjet

NJU JORK


Cmimi i naftës ka rënë në afro 50 dollarë për barrelë, më i ulti ky që nga tetori. Njëherësh dhe stoqet amerikane në bursë kanë pasur një rritje të lehtë të vlerës.
XS
SM
MD
LG