Ndërlidhjet

LONDËR


Autoritetet britanike kanë nisur një hetim mbi aksidentin e trenit që la të vdekur 6 persona dhe lëndoi 150 të tjerë.
Treni, që po lëvizte në një shpejtësi shumë të madhe goditi një veturë në një fshat 65 kilometra në perëndim të Londrës.
XS
SM
MD
LG