Ndërlidhjet

JERUSALEM


Izraeli ka ngritur në shkallën më të lartë të gatishmërisë forcat e saj të sigurisë, para varrimit të liderit palestinez në Bregun Perëndimor.
Një zëdhënës i policisë Gil Kleiman, ka thënë se autoritetet janë të shqetësuara ndaj sulmeve të mundshme palestineze dhe trazirave që mund të lidhen me varrimin.
XS
SM
MD
LG