Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti i Serbisë Boris Tadiq dhe Patriarku Pavle sot arritën në Moskë.
Itar-Tass njofton se Tadiq planifikon të takohet me ministrin e Jashtëm Sergei Ivanov dhe zyrtarë tjerë rusë, ndërsa Patriarku serb do të takohet me Patriarkun e Moskës dhe Gjithë Rusisë Alexy II.
XS
SM
MD
LG