Ndërlidhjet

NIKOZI


Një kërkues amerikan, i cili përpiqet të gjejë gjurmët e qytetit të zhdukur të Atlantidës, ka zbuluar dëshmi për strukturat e ndërtuara nga dora e njeriut në detin ndërmjet Qipros dhe Sirisë.
Robert Sarmast, anëtar i ekipit kërkimor, ka deklaruar se detajet për zbulimin e qytetit legjendar do të bëhen publike së shpejti.
XS
SM
MD
LG