Ndërlidhjet

TIRANË


Profesorët e Universitetit në Shqipëri kanë hyrë sot në ditën e trëtë të grevës. Rreth 200 profesorë të mbledhur në Sheshin Nënë Tereza kërkojnë rritje të qindëprqindtë të pagave dhe përmirësim të kushteve të punës.
XS
SM
MD
LG