Ndërlidhjet

TIRANË


Qeveria e Shqipërisë ka refuzuar rritjen e pagave të profesorëve të Univerisitetit, të cilët janë duke mbajtur grevë dhe janë zotuar se nuk do kthehen në punë derisa qeveria të dyfishojë pagat e tyre. Qeveria ka thënë se kërkesat e tyre janë joreale.
XS
SM
MD
LG