Ndërlidhjet

SHKUP


Policia maqedonase ka kapur 600 kilogramë marihuanë dhe hashish gjatë një kontrolli rutinor në kufirin me Shqipërinë.
Policia ka gjetur sasinë e madhe të drogës të fshehur në një kamion, pronari i të cilit ishte një shqiptar, i cili ia kishte dalë të kalonte drogën në kufirin e Shqipërisë. Tre persona tjerë, një kroat dhe dy shqiptarë të Maqedonisë janë arrestuar menjëherë.
XS
SM
MD
LG