Ndërlidhjet

TIRANË


Policia ka kapur tri raketa kundërajrore dhe ka arrestuar 4 shqiptarë që besohet se po i transportonin ato nga Serbia dhe Mali i Zi.
Në një deklaratë të saj policia tha se raketat transportoheshin përmes Shqipërisë në "destinacione tjera". Të arrestuarit janë identifikuar si Sokol Muja, Ilmi Isufi, Armir Troshani dhe Mentor Cani, të gjithë nga Shkodra.
XS
SM
MD
LG