Ndërlidhjet

KUVAJT


Oficeri amerikan për çështje publike Peter Pearce ka thënë sot se në një aksident trafiku është vrarë një ushtar i Shteteve të Bashkuara dhe tre të tjerë janë lënduar. Zoti Pirs ka thënë se lidhur me këtë rast po zhvillohen hetime për të konstatuar se ky aksident a ishte i qëllimshënm apo jo.
XS
SM
MD
LG