Ndërlidhjet

LIMA/PERU


49 persona kanë vdekur dhe 15 janë lënduar, pasi që autobusi me të cilin po udëtonin doli nga rruga dhe ra në lum", ka njoftuar policia e Perusë. Njoftohet se shiu, i shoqëruar me erë, mund të ketë qenë shkak i aksidentit.
XS
SM
MD
LG