Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj e ka paraqitur sot programin e qeverisë përpara Kuvendit të Kosovës.
Programi është përqëndruar në përmbushjen e standardeve dhe forcimin e sundimit të ligjit.
Ndërkohë në Kuvend vazhdojnë diskutimet lidhur me programin e qeverisë.
XS
SM
MD
LG