Ndërlidhjet

STRASBURG


Ministri francez i Financave tha sot se rënia e dollarit mund të shndërrohet në katastrofë për evropianët.
Harve Gaymard ka thënë se Shtetet e Bashkuara duhet të kutpojnë se nevojitet i koordinuar ndërkombëtar. Ai ka insistuar se është e pamundur të bëhet dicka nëse Evropa, Azia dhe Shtetet e Bashkuara nuk veprojnë në një bashkëpunim të ngushtë.
XS
SM
MD
LG