Ndërlidhjet

PARIS


Euroja sërish arriti nivelin rekord ndaj dollarit amerikan duke u këmbyer për 1.3644 dollarë.
Ekspertët thonë se ngritja e fundit është pasojë e tregtimit të madh të mallrave gjatë periudhës së festave të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.
XS
SM
MD
LG