Ndërlidhjet

RAMALLAH


Kandidati palestinez për president Mahmud Abbas i bëri thirrje sot Izraelit që të heq barrierat nga Bregu Perëndimor, duke paralajmëruar se ato nuk do të ndihmojnë sigurinë.
Abas u tha përkrahësve të tij se as muret, as kolonitë nuk do të sjellin paqe dhe siguri në Izrael.
XS
SM
MD
LG