Ndërlidhjet

BUKURESHT


Një grua 67 vjecare rumune, Adriana Iliescu, është raportuar se është shtazënë dhe mban binjake.
Televizioni privat Realitatea raporton se profesoresha e pensionuar e univerisetit ka thënë se shtatzënësia e saj është "koha me e lumtur e jetës së saj". Ajo ka thënë se pothuajse për një dekadë po trajtohej në një klinikë të fertilitetit dhe se kurrë nuk e kishte pranuar idenë se nuk do te ketë fëmijë.
XS
SM
MD
LG