Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e Maqedonisë është vënë në përndjekje të dy personave të dyshuar të cilët në orët e herëshme të mëngjezit vranë me armë zjarri Imer Krasniqin dhe Pero Milloshevskin, afër një pompe benzini në lagjen “Çento” të Shkupit.
Policia thotë se i ka të njohur dorasit, por tash për tash nuk dihen shkaqet dhe motivet e vrasjes.
XS
SM
MD
LG