Ndërlidhjet

RRAMALLAH


Autoriteti palestinez ka akuzuar Izraelin se po bllokon mbajtjen e zgjedhjeve presidneciale dhe parlamentare, të cilat ishin paraprë për sot.
Në vend të lejojë mbajtjen e zgjehdjeve demokratike Izraeli po përpiqet të kthejë pushtimin, thuhej në një deklaratë të Autoritetit palestinez.
XS
SM
MD
LG