Ndërlidhjet

ATHINË


Kryeinspektorët që gjyrmojnë për armë të zhdukjes në masë në Irak, Mohammed ElBaradei dhe Hans Blix thonë se u nevojiten “edhe disa muaj” që të kompletojnë punën dhe se Bagdadi akoma nuk i është përgjigjur “shumë çështjeve nga e kaluara, të cilat mbesin të hapura”.
XS
SM
MD
LG