Ndërlidhjet

PODGORICË


Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ilir Meta ndodhet për vizitë dyditore në Mal të Zi ku do të ketë bisedime me zyrtarët më të lartë republikanë dhe liderë të partive politike shqiptare.
Ilir Meta gjatë ditës së sotme ka vizituar Plavën.
XS
SM
MD
LG