Ndërlidhjet

PRAGË


Policia ceke ka ndaluar një grup prej 30 emigrantësh të paligjshëm kinezë, në mes të të cilëve dhe gra e fëmijë, të cilët po përpiqeshin të hynin në vend nga Sllovakia.
Një grup prej 70 kinezësh qe ndaluar dhe ne fund të dhjetorit të kaluar.
XS
SM
MD
LG