Ndërlidhjet

BERLIN


Partia e kancelarit gjerman Gerhard Shroder ka pësuar humbje të thellë në zgjedhjet vendore në dy landet federale gjermane. Shrëder me këtë rast ka pranuar se ai dhe qeveria e tij kanë përgjegjësinë kryesore për humbjen.
XS
SM
MD
LG