Ndërlidhjet

TIRANË


Ministri i jashtëm i Serbisë dhe Malit të Zi, Goran Svilanovic, ka vizituar Shqipërinë, ku është takuar me përfaqësues të lartë të shtetit shqiptar, përfshirë këtu presidentin e vendit, Alfred Moisiu dhe shefin e diplomacisë së Shqipërisë, Ilir Meta.
XS
SM
MD
LG