Ndërlidhjet

SHKUP


Bashkimi Evropian, OSBE-ja dhe ambasada e Shteteve të Bashkuara në Shkup në komunikatën e përbashkët thonë se "mbështesin autoritetet e Maqedonisë në përpjekjet për t,iu kundërvënë të gjitha formave të kriminalitetit dhe tentativave për destabilizim si dhe gatishmërinë që të nagazhohen fuqimisht rreth implementimit të Marrëveshjes së Ohrit në tërësi".
XS
SM
MD
LG