Ndërlidhjet

RIGË


Vendet balltike duhet të luftojnë korrupsionin dhe të forcojnë shërbimet e inteligjencës, përpara se të hyjnë në NATO, vitin e ardhshëm.
Kështu ka deklaruara kreu i NATO-s, George Robertson, i cili po viziton Letoninë si pjesë e turit në vendet që do t'i bashkangjiten NATO-s.
XS
SM
MD
LG