Ndërlidhjet

MOSKË


Një helikopter ushtarak rus ka bërë ulje të detyruar dhe më pas është qëlluar në malet e Cecenisë.
Burimet ruse pohojnë se kjo është bërë nga grupet e armatosura cecene.
Megjithatë askush nuk ka marrë përgjegjësinë për incidentin, në të cilin nuk ka njoftime për viktima.
XS
SM
MD
LG