Ndërlidhjet

PRAGË


Edhe sot vazhduan protesta gobale kundër luftë së mundshme të prirë nga Shtetet e Bashkuara në Irak.
Protestat më masive kishte në Karaçi të Pakistanit dhe në Kazablanka të Marokos ku raportohet se kanë marrë pjesë më shumë se 100 mijë njerës, por edhe në Sanna të Jemenit.
XS
SM
MD
LG