Ndërlidhjet

SHKUP


Nga një shpërthim që ka ndodhur afër fshtrave Sopot dhe Siqevë në veri të Shkupit janë plagosur dy ushtarë të NATO-s dhe dy civilë vendorë, njofton zëdhënësi i NATO-s, Craig Ratcliff, por ka thënë se askush nga të plagosurit nuk është në gjendje kritike.
XS
SM
MD
LG